właśnie pierwszy raz leczę homeopatią swoje dzieci: 7 m-cy i 2,5 roku. Homeopata ( z listy) stwierdził, że maja infekcję wirusową zachodzącą na oskrzela,

objawy to silny kaszel, katar , kaszel duszący chwilami szczególnie młodsze dziecko , nasilajacy sie w nocy, brak apetytu. mampytanie: jak szybko powinnam widziec efekty kuracji? drugi dzień kuracji i jest jedynie troszkę lepiej. Pediatra przypisała antybiotyki ,ale ich nie podaję i nie wiem jak długo powinnam czekac na efekty

Witam. W nagłych przypadkach jakie tu opisujesz działanie powinno nastąpić po kilku godzinach!! Zależy oczywiście od potencji leku, siyły życiowej chorego, jak i choroby. Generalnie jednak (przy potencji C30) powinna być poprawa po 3 dawkach. Jeżeli po leku w potencji C30 po trzeciej dawce (wciągu np. 3 godzin – to jest uzależnione od ciężkości choroby, czym poważniejsze zagrożenie, tym szybsze musi być działanie) nie ma poprawy, lek jest do negocjacji, prawdo podobnie jest źle dobrany! Dobrze dobrany lek działa w nagłych przypadkach szybko: od paru minut do paru godzin można zauważyć poprawę!

Dziękuje za informację, wydaje mi sie że poprawa nastąpiła dość szybko, katar zgęstniał kaszel jest mniejszy szczególnie u mniejszego dziecka, czekam tylko aż całkowicie ustana objawy. Chciałabym wiedziec czy mogę podawać jednoczesnie wit C i tran, a także młodszemu wit D i jak to robić- przed czy po lekach homeopatycznych?

Możesz podawać jednocześnie witaminę C lub D. Generalnie jest zawsze lepjej 20min przed i po lekach nic nie jeść, przyjmować itd. Pozatym nie dawaj mięty i środków które mają mięte w sobie, ona tak jak kawa może działanie leków homeopatycznych utrudnić.

Kategorie: Zapytaj homeopatę

error: Content is protected !!