Remigiusz Catewicz Homeopaci.pl

Adres:
Borowikowa 1 – 84-104 Jastrzębia Góra

Kontakt:

Telefon: 883 010 741
E-Mail: poczta@homeopaci.pl

NIP 5922181461 – REGON 220591628

Poradnia Homeopatyczna “Homeopaci.pl”
Catewicz
Tel.: 883 010 741

https://www.homeopaci.pl

Odnośniki
homeopaci.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, linki albo odnośniki do których znajdują się na tych stronach. Jeśli wystąpi jakakolwiek szkoda przy użyciu informacji tam przedstawionych, to tylko autor odpowiednich stron może być odpowiedzialny, a nie ten, kto te strony podlinkował.

Klauzula o wyłączeniu odpowiedzialności
Informacje i poglądy przedstawione na tej stronie są wyłącznie informacjami autora(ów) i nie odzwierciedlają opinii opinii Komisji Europejskiej. Ani Komisja Europejska, ani żadna osoba działająca w imieniu Komisji Europejskiej nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania Informacji opublikowanych na tej stronie internetowej.

Linki zewnętrzne
Staramy się dostarczać najlepsze możliwe informacje. Dlatego na naszej stronie znajdziesz linki do stron należących do stron trzecich. O ile nie jest to całkowicie oczywiste, zwracamy uwagę na to, że są to linki zewnętrzne. OKF DE nie ma wpływu na zawartość lub wygląd stron należących do zewnętrznych dostawców, a zatem odnosi się do ich polityki prywatności. Należy pamiętać, że zasady przedstawione w niniejszej polityce prywatności w sposób cAłkiem normalny niekoniecznie mają tam zastosowanie.

Bezpieczeństwo
homeopaci.pl podejmuje techniczne i organizacyjne środki w celu zapewnienia bezpieczeństwa zgodnie z obecnym stanem technologii w celu ochrony danych przekazywanych Syngeryhomeopathic.pl przed przypadkową lub umyślną manipulacją, utratą, zniszczeniem lub dostępem osób nieuprawnionych. Nieustannie ulepszamy nasze środki bezpieczeństwa w miarę postępu technologii.

Prawo do informacji, pytania dotyczące prywatności danych i odwołania
Przywiązujemy wielką wagę do zaufania do nas. Dlatego staramy się być gotowi do udzielenia informacji i odpowiedzi na pytania w dowolnym momencie. W razie pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych należy skontaktować się z Syngeryhomeopathic.pl jest również do Twojej dyspozycji, jeśli poszukujesz informacji, chcesz złożyć wniosek lub złożyć skargę w kwestii prywatności danych. Ponadto masz prawo odwołać udzieloną przez Ciebie zgodę w dowolnym czasie i skutecznie w przyszłości. Please send any requests in this respect to the following contact address: poczta@homeopaci.pl

Internetowe rozstrzyganie sporów Art. 14 Abs. 1 ODR-VO und § 36 VSBG

Komisja Europejska oferuje Internetowe rozstrzyganie sporów (OS) pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Copyright WordPress – https://wordpress.org
Copyright homeopathy Theme – https://tishonator.com

error: Content is protected !!