Remigiusz Catewicz, założyciel poradni homeopatycznej, od prawie 20 lat prowadzi gabinet homeopatii klasycznej oraz szkolenia z zakresu homeopatii w Niemczech. Obecnie praktykuje w swoim gabinecie w Kallstadt na północy Niemiec oraz raz na miesiąc we Wrocławiu gdzie przyjmuje na wizyty pacjentów z wielu krajów Europy, w tym również z Polski. Konsultacje prowadzone są również w jeżyku polskim, jako że Remigiusz pochodzi z polskiego pomorza i doskonale włada rodzimym językiem.

Po ukończeniu 4 letniego studium medycyny naturalnej połączonego z elementami psychologii, Remigiusz ukończył 3 letnie studium w dziedzinie homeopatii klasycznej w Monachium. Zafascynowany ludzką istotą, głębią jej myślenia, procesów i zmian zachodzących w człowieku przez cały okres jego życia, jak i zjawiskiem choroby i zdrowia zaczął specjalizować się w nowej metodzie Rajana Sankarana, która we współczesnej homeopatii osiągnęła przełom na całym świecie. W metodzie tej, w przeciwieństwie do klasycznych metod prowadzenia konsultacji homeopatycznych Homeopata przywiązuję znacznie więcej uwagi do tego, w jaki sposób pacjent odczuwa daną dolegliwość.

Poradnia internetowa “Homeopaci.pl” powstała w 2006 roku, stanowi połączenie gabinetu homeopatycznego online oraz portalu zawierającego bogatą wiedzę na temat dziedziny homeopatii i jej zastosowania. Dzięki formie łączności online z pacjentami możliwa jest konsultacja homeopatyczna praktycznie całodobowo, z dowolnego miejsca na świecie. Portal stanowi również odpowiedź na wzrastające w dużym tempie zainteresowanie obszarem leczenia homeopatycznego.

error: Content is protected !!