mam 6-letniego syna przez 2,5 roku stosowałam homeopatie ,dzis poszłam do pediatry boje sie, ze popełniłam bład bo do tej pory nie mogłam na nia narzekac ,a mianowicie syn zawsze miał granulki

spongia skończyły mi sie a przeraził mnie jego kaszel jest krtaniowo tchawiczy i przy tym pochrząkuje pediatra przepisał kilka syropów boje sie czy nie zaszkodze dziecku.moje pytanie brzmi czy poszukać spongi i czy ona nadal bedzie tak dobrze na niego działać pomimo branych syropów.

Co znaczy przez 2,5 roku stosowałam homeopatie? Ty sama?? Jak leczysz go prawidłowo homeopatycznie nie potrzebujesz się udawać do pediatry!! Jeżeli spongia pomagała, to podajesz ją ponownie. Jednak jeżeli po 2,5 roku spongii kaszel jeszcze powraca, lek jest albo nie właściwy albo potencja nie dobrana. W jednym czy w drugim przypadku odradzam jak najszybciej samemu (u własnego dziecka i rodziny) stosowania homeopatii. Brak ci dystansu i nie jesteś w stanie wyszukać dla własnej, bliskiej rodziny prawidłowych leków homeopatycznych.

Kategorie: Zapytaj homeopatę

error: Content is protected !!