witam wszystkich!mam pytanie?czy homeopatia jest w stanie mi pomóc pokonać strach,lęk przed operacją chirurgiczną,która mnie czeka za 2 tygodnie.

Witam. Tak! Ponieważ w Homeopatii człowiek jest spostrzegany jako indywidualna istota, polecam konstytucionalną terapię homeopata musi cię poznać aby przepisać ci prawidłowy lek który ci pomoże. W homeopatii nie ma leków np. na strach, albo, na biegunke, albo na kaszel! Zawsze jest brana indywidualność chorego i jego choroby pod uwagę!
Oczywiście że istnieją leki homeopatyczne które częściej pomagają np na kaszel a inne które częściej pomagają na gorączke, lecz w przepisywaniu takich leków trzeba znać zasady homeopatii ponieważ i homeopatią (tak jak medycyną konwencionalną jak i też niekonwencionalną jest to bardzo często praktykowane) można (złym dawkowaniem) tłumić dolegliowści a nie je uzdrawiać!
W nagłych przypadkach nie jest to takie straszne, lecz na dłuższy czas robi się to i niebeszpieczne! Wracając do twojego pytania: polecam konstytucinoalną terapię abyś wogóle nie znajdywał się w takiej sytuacji w której trzeba operować. I jeżeli nie jest to nagły przypadek to często jest to (opercaja) właśnie tłumienie choroby która wyjdzie po czasie w innym miejscu.. W kwestji operacji (szybkiego wyleczenia bez komplikacji) polecam moim pacjentom zawsze Arnike c30 i c200: c30 przed operacją. c200 zaraz po (jedna dawka=3 granulki) i potem dwa razy jeszcze c30 jedna dawka jeden dzień po operacji. Pozatym znane leki homeopatzyczne na lęki przed wydażeniami to Gelsemium, Strophanthus, Silicea, Calcium, Argentum nitricum i wiele innych. jakie są wskazane zależy od choroby i natury człowieka!

Kategorie: Zapytaj homeopatę

error: Content is protected !!