Witam. Mam 20-miesięcznego synka , ma alergię pokarmową prawie od urodzenia oraz AZS.Leczymy się u homeopaty. Synek mało je , nie chce warzyw i mięsa, słabo przybiera na wadze, jest blady ma podkrążone oczy.

Zrobiłam mu morfologię i mocz. wyniki były ok, poza niskim poziomem żelaza-29. Pediatra przepisała ferrum lek, po nim są wysypki , bo zawiera śmietankę. Hemoferu dziecko nei chce przyjmować , nie smakuje mu i w jedzeniu też nie daje się przemycić. W aptece homeopatycznej polecono mi ferrum metallicum 5ch 3×3 granulki. Dopiero na3 tygodnie mamy wizytę u homeopaty. Chciałabym do tej pory coś mu podawać, żeby poziom żelaza jeszcze się nie pogorszył , ponieważ synek je z dnia na dzień coraz mniej. Na jednym forum przeczytałam ,że ferrum metallicum bardzo pomaga, a na innym ,że nie ma nic na podwyższenie poziomu żelaza i poprawę apetytu z homepatii. Już zwątpiłam komu wierzyć? Co podawać dziecku? Czekać na wizytę prawie miesiąc?pozdrawiam i proszę o radę

Witaj, nie nie czekaj, skontaktuj się z twoim homeopatą wcześniej i obmów sytuację, on zna przypadek twojego syna i powinien wiedzieć co dalej. Nie radze podawać coś co ktoś ci na froum albo w aptece radzi lub i nie. Aby wiedzieć co twojemu synowi pomoże trzeba poznać jego naturę, chorobę, historie twojej ciąży itd.

Kategorie: Zapytaj homeopatę

error: Content is protected !!