Witam. Mam problem z córka. Ma 2lata i od 2lat walczymy,aby znalazła sie na tzw.siatkach centylowych.Do 7m-ca zycia była karmiona tylko i wyłącznie piersia.Słabo przybierała na wadze

i nie robiła samodzielnie kupy(ciągłe lewatywy i czopki). Odwiedziliśmy wielu specjalistów (gastrologów, gastroenterologów, neurologa, neurologopedę, chirurga, endokrynolog, diabetolog, dietetyczki, kilku pediatrów). Nikt nie wiedział dlaczego dziecko słabo przybiera (około 100-200g m-cznie) na wadze i dlaczego nie wypróżnia sie samodzielnie. Nie mogłam juz dłużej patrzeć,jak dziecko mi marnieje i podałam jej mieszankę mleczna.Po 2dniach dziecko zaczeło samodzielnie się wyprózniac. Ale problem nie znikł.Mała była karminoa prawie wyłącznie noca-przez sen,ponieważ w dzień za nic nie chciała jeść. Nie przybierała na wadze 🙁 Obecnie ma 2lata i jest na diecie bezglutenowej (jako kolejna próba-aby ruszyła z wagą). Niestety wzrost tez jest poza siatka centylowa. Teraz nieco podrosła i przybrała na wadze i ma 82cm wzrostu i 10kg wagi. Czytałam,że homeopatia klasyczna mogłaby nam pomóc.Czy wie Pan cos na ten temat? Prosze o pomoc,bo niestety lekarze straszą nas,że jezeli mała nie zacznie rosnąc,to w życiu dorosłym nie osiągnie nawet 150cm wzrostu:(

Tak, homeopatia klasyczna była by w tym wypadku dobrym rozwiązaniem. Jak widzisz specjalisty tu raczej nie trzeba (neurolog ci coś powie o nerwach, gastrolog o żoładku i jelitach, chirurg o pozycjach w jakich leżą organy, diabetolog o tym jak działa lub nie działa twoja przemiana materii, a psychologa zapomniałaś, on by ci coś powiedział o może jakimś strasznym przeżyciu które spowodowało to na co córka choruje)..

Homeopata chce poznać całe dziecko, jego charakter, jego życie, uczucia, smutki, przeżycia twojej ciąży, choroby twoich rodziców, córki dokładne objawy, zachowania i reakcje, wtedy dotrzeć do tego, co powoduje, że córka tak reaguje na to co otrzymuje. Otrzymuje a nie chce przyjmować. Aby to zrozumieć trzeba ją “całościowo” poznać. Jak to zrozumię, to zrozumię, jaki lek homeopatyczny jest jej potrzebny, który jej pomoże dorosnąć do 1,72m, W tym wypadku jest potrzebna konsultacja homeopatyczna.

Prosze o pomoc: Poradnia homeopatyczna bo niestety lekarze straszą nas: jeżeli tak jest, zmień lekarza, lekarz nie powinien straszyć, przeciesz to nie jest duch – powinien pomagać!

Witam ponownie. Dziękuję za odpowiedz. Jezeli mam byc szczera,to i psychologa nam doradzano …hehehe.Ale jakoś nie widziałam potrzeby.Teraz,na diecie bezglutenowej mała wskoczyła na 3centyl i jest to dla nas wielkim sukcesem.
Znalazłam w mojej okolicy homeopatkę klasyczną i umówię sie do niej na pewno. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam.

Witaj, no to mam nadzieję, że trafisz do homeopaty klasycznego, który wie co robi, nie do kogoś kto po 2,3 kursach o homeopatii zwie się homeopatą! Zobacz: jak rozpoznam homeopatę!
Pozdrawiam i powodzenia

Kategorie: Zapytaj homeopatę

error: Content is protected !!