witam, chcialabym się dowiedziec jak dawkowac folliculinum przy dermatozie okolustnej..tzn jeszcze nie zostalo to do konca zdiagnozowane, jest podejrzenie dermatozy bądź trądziku rózowatego..

moim zdaniem ciężko te dwie choroby pomylić dlatego dziwie sie mojemu dermatologowi, ja stawiam na dermatoze, bo zdjecia znalezione przeze mnie- ludzi cierpiących na dermatoze okołoustną i moje zmiany skórne są właściwie takie same. jest jeszcze jeden ważny fakt, robiłam przerwe w tabletkach anty(4 m-ce) i moje hormony “szaleją”.. więc wszystko wskazuje na dermatoze…jeżeli jednak okazałoby się to trądzikiem rożowatym to czy w ogóle stosować folliculinum?
czy są w związku z tym inne leki homeopatyczne które mogłyby mi pomóc? no i czy moge znowu zacząć brac tabletki antykoncepcyjne? bede bardzo wdzięczna za odp.

Witaj, moje zmiany skórne są właściwie takie same
ale ty jesteś inna od tych ludzi któży mają wysypkę, więc i potrzebujesz indywidualny lek! Nie wiem czy go znajdziesż w Foll. Czemu twierdzisz że tak? Foll nie ma wiele objawów skórnych! chcialabym się dowiedziec jak dawkowac folliculinum przy dermatozie okolustnej.. Czy całokształt twojej choroby i istoty pasuje do Foll? To pierwsze pytanie! Tak jak czytam twój post, nie jestem pewny! Jeżeli tak jest, dawkowanie uzależnione jest od
1) siły choroby
2) siły życiowej
3) antydowów które zażywasz itd.
W związku z tym: polecam terapie homeopatyczną u klasycznego homeopaty, to nie da się na forum załatwić.
tzn jeszcze nie zostalo to do konca zdiagnozowane raczej ma w homeopatii mniejsze znaczenie (diagnoza).
jeżeli jednak okazałoby się to trądzikiem rożowatym to czy w ogóle stosować folliculinum?
Pewnie nie, nie podaje się leków na diagnozy!!
czy są w związku z tym inne leki homeopatyczne które mogłyby mi pomóc?
Tak, 8500 ! No i czy moge znowu zacząć brac tabletki antykoncepcyjne?
jak ci hormony “szaleją” zastanowił bym się nad tym, w konicu masz tylko jedno ciało w tym życiu!
Pozdrawiam

Kategorie: Zapytaj homeopatę

error: Content is protected !!