Bardzo interesuje mnie działanie leków na niematerialne struktury organizmu,np. unbilical cord,dama dama,adamas i wszystkich innych.

Gdzie mogę znależć informacje na ten temat? Chciałabym dotrzeć do maksymalnie wyczerpujących tematykę opisów. Gdzie znajdę opisy wszystkich leków homeopatycznych, czy w internecie funkcjonuje coś takiego? Dziękuję za pomoc! P.S. przepraszam za poprzedni wpis.

Nigdzie nie znajdzie Pani “maksymalnie wyczerpujących tematykę opisów” leków homeopatycznych, nie ma takich! Homeopatia jest dziedziną empiryczną, doświadczenia ją robią tym czym jest. Jest wiele, wiele opisów leków i po przestudiowaniu ich stoi się na konicu z taką więdzą jak na początku, ponieważ każdy lek ma wiele podobnego do drugiego! Jednak w trakcie konsultacji odnajdzie się to co różni jendego od drugiego człowieka/dolegliwości. Dzieje się to ponieważ podczas rozmowy nie tylko pracuje umysł który łączy “maksymalnie wyczerpujących tematykę opisów” i z tego bierze wyniki, a także istota pacjenta, homeopaty i sytuacji. To jes coś więcej niż tylko zwykłe przepisywanie jakiegoś leku dopasowanego z wyczytanych objawów z wielu książek. Więc jak chce Pani “maksymalnie wyczerpujących tematykę opisów” niech Pani się zajmie homeopatią na codzień, bierze udział w próbach leku homeopatycznego.. jednakże wtedy nie ma Pani czasu na inne działalności. Strony które mogę polecić znajdzie Pani pod punktem “Linki”. Pozdrawiam

Kategorie: Zapytaj homeopatę

error: Content is protected !!