Witam wszystkich serdecznie;) Przygodę z homeopatią rozpoczęłam ok.5 m-cy temu. Od 5 lat walczę z tzw. nerwicą żołądka która objawia się u mnie bólem brzucha i mdłościami.

Homeopata klasyczny dopasował do mnie Sepię. Na początku przez ok. 3 m-ce brałam sepię 1LM 1×1 kropelka, następnie po okresie pogorszenia objawów i braku postępach w usunięciu dolegliwości otrzymałam Sepię 3LM 1 kropelka dwa razy w tygodniu.Po 5 miesiącach nadal w chwilach stresu dokucza mi żoładek i czuję się bardzo ospała, czy to oznacza że lek na mnie nie działa lub został źle dobrany, a może jestem na dobrej drodze ku wyleczeniu:laugh: zważywszy iż męczę się już 5 lat! Dodam iż w trakcie leczenia pogorszenie nastąpiło bez dodatkowych dolegliwości.

Pytanie jest czy po tylu miesiącach Sep. jest lepjej czy nie! Jeżeli nie, lek nie jest prawidłowy, lub potencja nie dla ciebie najlepsza .. oczekuje po dobrze dobranym leku (nawet w potencji LM) polepszenie nie tylko głównego problemu a i też ogólnie np. energii itd. conajmniej o 40-50%. Potrzebujący Sep. może być rano bardzo zmęczony, jeżeli po tak długim czasie nie ma w tym objawie poprawy jest lek albo nie 100% dobrany, albo w potencji za mały. Ten objaw mianowicie jest (chociasz nie dla ciebie objektywnie) tak samo ważny jak te nerwice żołądka. Jeżeli lek ci pomaga i stanu nie utrzymuje, może to być związane z nie dokładnie dobraną potencją, z tego względu nie przepisuje często LM zwłaszcza w problemach \"nerwicowych\" (za wolno następują efekty). LM przypisuje tylko czasem w ciężkich stanach choroby. Twoje pytanie bym jednak skierował do twojego homeopaty klasycznego, on ci przepisał ten lek i ma na to powody, więc i wie czy to tak ma być czy też nie.
Pozdrawiam.

Kategorie: Zapytaj homeopatę

error: Content is protected !!