Niestety nie pamietam jak nazywa sie ten homeopatyk na uszy. Pamietam tylko, ze byly to ok. 4 tabletki (1 na tydzien) i ze bylo to czerwono biale opakowanie (z przewaga czerwonego) i ze kosztowaly ok 50 naszych polskich zlotych.
Byla to moja ostatnia deska ratunku na uszy bo nic nie pomagalo i jako jedyny podzialal wlasnie ten homeopatyk. Cale szczescie, ze nie bralam wtedy przepisanych przez innych lekarzy antybiotykow i innych swinstw. Nie jestem do nich przekonana i unikam jak tylko sie da. Potrzebuje tego lekarstwa dla moich dzieci. Jezeli ktos skojarzy z opisu jaka to nazwa to bardzo prosze o napisanie.

Jak już wiele razy opisałem tutaj! To o co pytasz jest prawdopodobnie lek kompleksowy, który oprucz nazwy nic nie ma dioczynienia ze sztuką uzdrawiania jaką jest homeopatia! Zapoznaj się z istotą homeopatii i jak diała. Leki podaje się indywidualnie po wielogodzinnej rozmowie i tak jest, że jeden lek może u jednego działać na wymioty, ud rugiego na kręgosłup, a u trzeciego na uszy. Zawsze trzeba brać istotę ludzką i jej indywidualną osobowość jak i jej reakcję na to co się na poziomie materialnym (ciało (uszy)) pojawia.

Kategorie: Zapytaj homeopatę

error: Content is protected !!