lekarz pediatra który leczy nieco chomeopatycznie przepisał mi psorinum 15ch a granulkach na zaskórniki, czy to jest odpowiedni lek na tę dolegliwość?

Przeczytaj tę wielką żółtą informację, która wyświetla się za każdym razem Psorinum na pewno nie jest lekiem “na zaskórniki” ponieważ w homeopatii klasycznej nie ma czegoś takiego jak “lek na zaskórniki”. Pediatra który leczy nieco homeopatycznie i przepisuje “leki na zaskórniki” nie ma nic wspólnego z homeopatią klasyczną, której tematyce poświęcona jest ta strona. Jeśli interesuje Cię ten temat, poczytaj więcej w często zadawanych pytaniach. Pozdrawiam:)

czy jest to zły wybór mojego lekarza? sama czytałam o chorobach psorycznych i ten problem zalicza się do nich. nie mam homeopaty nigdzie blisko i nie mam z kim tego skonsultować. na forum nic nie znalazłam na ten temat

Niestety nikt na forum nie jest w stanie powiedzieć Ci jaki lek jest odpowiedni dla Ciebie. Homeopatia klasyczna to zupełnie inne spojrzenie na dolegliwości i choroby, niż to do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni, Do nas należy wybór w jaki sposób chcemy się leczyć, ja powiem Ci że do mnie trafiło to, że jak coś mi dolega to łykanie tabletek na to czy stosowanie maści jest tłumieniem objawów a nie prawdziwym leczeniem. Jeśli nie możesz znaleźć u siebie klasycznego homeopaty, na tej stronie jest też oferta przychodni, możesz umówić się na rozmowę próbną i zobaczyć czy Ci to pasuje. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, to pyta

Homeopatia ma lekarstwo dla Ciebie,jako osoby cierpiącej,która odczuwa dyskomfort czy cierpi z powodu zaskórników.’Talvihaltia’,słusznie Ci radzi,aby się dowiedzieć czy lek jest właściwy,to należy się udać do homeopaty klasycznego. Przed przystąpieniem do leczenia,powinnaś zapytać homeopatę,czy możesz mu w pełni zaufać i czy możesz na nim polegać,jeśli pojawią się jakieś nie przewidziane problemy i pogorszenia.Znaczy się,czy Cię \"nie wystawi do wiatru\".Bo tacy specjaliści w homeopatii klasycznej,w wydaniu rodzimym też są. Dla nas pacjentów,ważnym i zasadnym jest pytać,czy ten homeopata jest dobrym fachowcem? Czy będzie w stanie mi pomóc? Można by go zapytać.Ilu,wyleczył już pacjentów w swojej praktyce.Ilu,ma teraz pacjentów?Ilu.wyleczył pacjentów przewlekle chorych. Jeśli,nie będzie miał żadnych kompleksów i będzie uczciwy,to Ci zapewne odpowie na te pytania.Miarą dobrego homeopaty jest,nie odbierać pacjentowi nadzieji,zresztą każdego lekarza powinno się tą miarą mierzyć,tak piszą starzy i nowi mistrzowie homopatii.
Aby się dowiedzieć,musisz spróbować.Innej drogi nie ma,(ja miałem czynione z tego powodu zarzuty,ale czy to mnie zmieniło?Nie sądzę).

Kategorie: Zapytaj homeopatę

error: Content is protected !!