Witam. Chciałam zapytać kiedy lekarz przepisuje taką dawkę i jak długo zasadniczo powinna ona działać? Dziękuję za odpowiedź.

Witam, homeopata przepisuje taką dawkę międzyinnymi gdy jest bardzo pewny swojego dobranego leku, jeżeli choroba jest bardziej na psychicznym poziomie i chory nie jest ogólnie za słaby na ewentualne reakcje, jeżeli \"siła życiowa\" ma energię aby reagować.Działanie jest uzależnione od wielu czynników. Ogólnie można powiedzieć że c1000 może swobodnie działać (jeżeli nie zostanie zantydowane) kilka miesięcy! W niektórych przypadkach nawet kilka lat! Pozdrawiam

Witam. Chciałam zapytać, czy taka dawka może działać tylko 6 tygodni, a jeżeli tylko tyle, to o czym to świadczy? Dziękuję i pozdrawiam.

Może działać tylko 6 tygodni, jednakże gdy lek jest prawidłowy, jest to mniej spotykane. Wtedy dawka c1000 działa jak już pisałem kilka miesięcy lub nawet i lat! Chyba że działanie zostanie antydowane poprzez np. kawę, szok, złą wiadomość, mięte, wypadek itd. Pozdrawiam

Czy to znaczy, że szok, stres, nagły wypadek, zła wiadomość, inne czynniki psychiczne, itd. może ograniczyć lub zniwelować działanie leku homeopatycznego?

Tak, to dokładnie to znaczy.

Chciałam zapytać, o czym świadczą kłopoty z logicznym myśleniem, kojarzeniem pewnych faktów i pamięcią w czasie leczenia homeopatycznego? Czy to dobry objaw, świadczący o samoleczeniu, czy też negatywny objaw, świadczący o pogorszeniu? Dziękuję i pozdrawiam.

Nie ma w moim mniemaniu negatywnych lub pozytywnych objawów! To co organizm/umysł/dusza okazuje, jest wzkazówką do następnego kroku. Pogorszenie następuje gdy “kłopoty z logicznym myśleniem” (jeżeli to jest dolegliwością z którą udałaś się do homeopaty) po podanym leku się nasilają, wtedy jest to znak na prawdopodobnie dobrze dobrany lek, jeżeli nic innego temu nie towarzyszy!! Co masz na myśli mówiąc “świadczący o samoleczeniu” w tym związku nie bardzo rozumiem.

Pisząc o samoleczeniu miałam na myśli to, czy lek celowo może powodować takie odczucia przy kłopotach emocjonalnych, żeby na przykład zdystansować umysł do reakcji na różne sytuacje życiowe, żeby się tak wszystkim za bardzo nie przejmować?

Leki homeopatyczne nie działają w “negatywny sposób”: jeżeli cel twój byłby nie zastanawiać się np. nad emocjonalnie stresowną sytuacją która cię obciążała/opciąża, to reakcjia nie powionna być zanik koncentracji (=kłopoty z logicznym myśleniem). Dobra reakcja była by jak byś np. zaczeła się zajmować czymś innym i była tak zkoncentrowana przy tym, że zapomniała byś o tej stresownej sytuacji. Pomijając oczywiście fakt, że bodzice stresownej sytuacji trzeba usunąć

Kategorie: Zapytaj homeopatę

error: Content is protected !!