Witam wszystkich. Szukam homeopaty klasycznego w Warszawie lub okolicy dla swojego dziecka.Z góry dziękuję.

Witam Panią, pod punktem “Homeopaci” znajdzie Pani homeopoatów któży leczą homeopatycznie. Dobrego homeopate pozna Pani po tym że przeprowadza pierwotną rozmowę trwającą 1,5-3 godzin. Przeanalyzuje przypadek i przepisuje jeden indywidualny lek homeopatyczny. Homeopata powinien być osiągalny codziennie nie np. tylko po przez fax i tym podobne.
Pozdrawiam

Dziękuję za odpowiedż.Jeszcze nigdy żaden lekarz nie poświęcił nam tyle czasu,i dlatego chciałabym trafić do tego jedynego,który pomoże mojemu dziecku.

Nie martw się, zawsze trafia się na tego homeopate, który w danym momencie jest potrzebny! Tak jak w życiu, zawsze osiąga się to co w danym momencie jest najbardziej potrzebne, aby nie przeliczyć swoich sił. Zaufanie jest dobrą cechą która umożliwa doświadczać wszystko. Choroba nie jest wrogiem, bardziej ma funkcje uświadamiającą. Od nas zależy czy ją zauważymy czy tylko tłumiąc objawy nie bedziemy chcieli widzieć. Wiec obojętnie na kogo trafisz, zawsze wżne jest aby czynić i doświadczać… w tym wszystkim mogę tylko życzyć doświadczenia które robisz nie oceniać tylko ponownie używać aby żyć drogą zdrowia, które jest obok nas i czeka abyśmy je wpuścili do domu

Kategorie: Zapytaj homeopatę

error: Content is protected !!