2020 Dr Mahesh Gandhi – Homeopatyczne Wykłady i Seminaria

3 dniowe seminarium

Chciałbym zaproponawać Państwu światowej sławy homeopatę, do tej pory nie znanego w Polsce (może za drogi na polską kieszeń :))

Sławą i zasługami dla homeopatii porównywalny jest z takimi nauczycielami jak Sankaran, Scholten, Vithoulkas. Mówimy tu o Dr Mahesh Ghandi. 30.08.2020 – 01.09.2020 będzie on gościł około 10km od Świnoujścia. 

Ponieważ znam organizatorkę tego seminarium udało mi się wynegocjować promocyjną cenę dla gości z Polski. Orginalna cena to 380 Euro, dla nowych uczestników z Polski wynegocjowałem 235 Euro.

Myślę że warto skorzystać z tej szczególnej okazji zwłaszcza że Dr. Mahesh Gandhi nie jest zbyt częstym gościem w Europie.

Gdzie: Wyspa Usedom – Tylko 10km od Swinoujscia !!!!!! Możliwy dojazd pociągiem.

Cana: 235 Euro

Kiedy: 30.08.20: 10-19h – 31.08.20: 10-19h – 01.09.19: 10-14h

Zameldowanie: proszę o maila na adres: poczta@homeopaci.pl

Zapłata przelewem na konto Remigiusz Catewicz DE88 120 300 0000 160 55 444 – BYLADEM1001 – DKB Bank

Język: Seminarium jest w języku angielskim.

Dr. Mahesh Gandhi
pracował jako psychiatra od 1982 roku w Bombaju, i kształcił rzesze specjalistów w różnych klinikach i na uniwersytetach. Intuicyjnie podejmował współpracę z najlepszymi klinikami, publikował zanim jeszcze zdecydował się na pracę jako homeopata. Od roku 1992 ściśle współpracował z doktorem Rajanem Sankaranem. Wynikiem tej współpracy była seria licznych podręczników i lektur dla indyjskich i zagranicznych studentów. Dzięki rozległej znajomości psychiatrii, jasności opisywanych przypadków, rozróżnieniom farmakopei, a także doskonałemu przygotowaniu struktur kształcenia stał się wzorem nauczania i porządanym wykładowcą. W ostatnim czasie usystematyzował homeopatyczne remedia zwierzęce lepiej

Treści seminarów
Mahesh’a Gandhi’ego są jednymi z najbardziej wartościowych w całej międzynarodowej społeczności homeopatycznej. W ciągu ostatnich lat Gandhi rozwinął swój system modelu osobistej ewolucji (ang. personal evolution model PEM). Badając poszczególne warunki psychologiczne stał się prekursorem dla wielu homeopatów. Jego system opiera sie na analizie rozwóju indywidualnej jednostki i analogicznej ewolucji świata natury, ma to związek z układem okresowym pierwiastków po analizach Scholtena do królestwa roślin Michala Yakir’a. Obecnie Gandhi pracuje nad systematyką kroków ewolucji świata zwierzęcego, poczynił obiecujące postępy w tej dziedzinie i prezentował swoje założenia na różnych seminariach. Zrozumiał jak trudno jest sklasyfikować główny temat przewodni pacjenta, który jest traktowany jako ekspresja poziomu rozwoju osobistego korespondujacego z naturalnymi królestwami, co z kolei determinuje wybór remedium. Choroba jest zatem niczym innym jak odpornością na własny rozwój. Ta ewolucyjna teoria uzupełnia życiowe wrażenia jednostki i pokazuje jak bardzo może być przydatna w często niejasnej sytuacji lub kiedy znamy tylko kilka charakterystycznych symptomów. Zainspiruj i daj się zainspirować psychiatrze i homeopacie z tak bogatym doświadczeniem!

error: Content is protected !!