Mam 53 lata regularny okres, choć już skrócił się czas trwania menstruacji, badania tarczycy zawsze były w normie ale blisko dolnej granicy, moje ciśnienie bez kawy między 90-80/60, tętno jeszcze ok.

4 lata wstecz było ok.56, teraz 50 i czasem 48, waga 68 kg, nie cierpię na żadne choroby. Do ciśnienia po tylu latach przyzwyczaiłam się i ratuję kawą ale wydaje mi się, że to niskie tętno powoduje trudności z koncentracją. Jaki preparat homeopatyczny może mi pomóc?

Nie ma preparatów na pare dolegliwości lub diagnozę! Leki homeopatyczne przepisuje się indywidualnie, trzeba poznać chorego i jego chorobę, przeszłość, charakter, przeżycia i reakcje na nie, dopiero wtedy może homeopata przepisać odpowiedni lek który pomoże doprowadzić rozregulowany organizm i często też rozregulowane życie do zdrowia. Do tego jest potrzebna rozmowa homeopatyczna trwająca 2-3 godzin!

Witam! Czy torbiele (cysty) leczy się również homeopatycznie czy tylko operacjami???

Tak, każdą chorobę można leczyć homeopatycznie, ponieważ nie leczy się choroby, leczy się chorego. Nie ma leku na torbiele, na migrenę, na to i na tamto, jest tylko jeden indywidualnie na twój stan, twoją osobę i sytuację życiową podobny lek homeopatyczny, i ten ci pomoże, i tylko tobie, nie twojemu synowi, nie twojej ciotce, przyjecielowi, dziadku itd.!! Nie ma leków na diagnozę i dolegliowść xy. Jest tylko lek na chorego, indywidualnego z własną osobowością, przeżyciami i indywidualnymi objawymi choroby chorego człowieka! Operacja w tym wypadku tłumi chorobę która nawet dopiero po latach pojawi się w innym “opakowaniu” z inną diagnozą, powodując objawy może na całkiem innej części ciała/ducha.

error: Content is protected !!