czy tabletki antykoncepcyjne maja wplyw na dzialanie tabletek homeopatycznych

Witam, nie nie mają, nie spotkałem się z tym jeszcze. Mają bardziej działanie na regulacje hormonalną twojego ciała która jest pierwotnie prawidłowo wyregulowana! Nie powinno się pić kawy z kofeiną i zażywać mięty (guma do żucia!) gdy się leczy homeopatycznie. To są znane środki które mogą przeszkodzić w homeopatycznym leczeniu.

Witam. Mam pytanie; czy kawy i mięty nie powinno się w ogóle spożywać czy tylko w czasie przyjmowania leku jak np. lek przyjmuje się raz na 4 tygodnie?

Dawkowanie 1x co 4 tygodnie jest nietypowe. Przeważnie podaje się lek 1x dziennie, 1x co 2 lub 3 dni (w potencjach LM, do D30 lub C12), lub 1x na pare miesięcy (w potencjach od C200 w zwysz)! Jeżeli np. po jednej dawce C200 lub C1000 po 6 tygodniach nie nastąpiły zmiany, trzeba lek przemyśleć. Jeżeli nastąpiła poprawa jest dalsze dawkowanie uzależnione od indywidualnego przypadku. W trakcie tego czasu zalecane jest unikanie mięty i kawy. Jeżeli są pacjenci uzależnieni od kawy, często wybiera się w takim wypadku potencje LM lub niską C,D którą podaje się częściej, która działa wolniej i nie tak bezpośrednio.

Kategorie: Zapytaj homeopatę

error: Content is protected !!