Witam. Homeopatyczny lek spotencjonowany co on w sobie niesie? Informację- czy energię a może jedno i drugie? Czy to zostało już rozstrzygnięte?

BBC nakręciło film na ten temat i naukowcy zaczeli badać fenomen homeopatii. Na dzisiejszy stan wiedzy lek homeopatyczny nosi w sobie infromację danego środka która przekazana została przy pomocą wody, ponieważ odkryli że woda jest nosicielem informacji.
Fizyka kwantowa natomiast twierdzi, że wszystko wokół nas składa się z energi. Nawet myśl jest według fizyków energią, wiec uważam że informacja = energia.
Co w ostatcezności pomaga i działanie leku homeoopatycznego potwierdza nie jest tak naprawde istotne. Ważne że dzieje się, działa i pomaga żyć w zgodzie z naszą osobistą naturą bez utraty równowagi i jakości życia przez jakiekolwiek rozstrojenie, defekt, dolegliowści.

Czy działanie dobrze dobranego leku(simile),można porównać do odczucia bycia zakochanym,radosnym,szczęśliwym i pełnym energii?

myślę że można by to również i do tego porównać, chociaż nie można tego uogólniać. Napewno u kilku ludzi działa SIMILE tak a u innych inaczej, nie ma na to reguł. Faktem jest, że po otrzymaniu SIMILE, zaczyna energia wzrastać (często na początku bardzo szybko), nawet gdy stan zdrowotny najpierw stoi lub nie wiele się polepsza.

Kategorie: Zapytaj homeopatę

error: Content is protected !!